Ο Παναθηναϊκός αρχίζει τις υποχρεώσεις του στο Top16 κόντρα στη Μακάμπι Τελ Αβίβ και ολοκληρώνει στο Βελιγράδι, ενώ ο Ολυμπιακός κοντράρεται αρχικά με τη Μάλαγα εκτός έδρας και υποδέχεται τη Νίζνι στο ΣΕΦ την τελευταία αγωνιστική.

Λίγο μετά τον καταρτισμό των ομίλων, η διοργανώτρια αρχή έδωσε στη δημοσιότητα το αναλυτικό πρόγραμμα του Top16. Δείτε το αναλυτικά…

Ε’ όμιλος

Μακάμπι
Μπαρτσελόνα
Ζαλγκίρις
Ρεάλ Μαδρίτης
Γαλατάσαραϊ
Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός
Ερυθρός Αστέρας

1η (30/12-02/01) – 8η (26-27/02) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας – Ρεάλ Μαδρίτης
Γαλατάσαραϊ – Ζαλγκίρις Κάουνας
Άλμπα Βερολίνου – Μπαρτσελόνα
Παναθηναϊκός – Μακάμπι

2η (08-09/02) – 9η (05-06/03) αγωνιστική
Μακάμπι – Ερυθρός Αστέρας
Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός
Ζαλγκίρις Κάουνας – Άλμπα Βερολίνου
Ρεάλ Μαδρίτης – Γαλατάσαραϊ

3η (15-16/01) – 10η (12-13/03) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας – Γαλατάσαραϊ
Άλμπα Βερολίνου – Ρεάλ Μαδρίτης
Παναθηναϊκός – Ζαλγκίρις Κάουνας
Μακάμπι – Μπαρτσελόνα

4η (22-23/01) – 11η (19-20/03) αγωνιστική
Μπαρτσελόνα – Ερυθρός Αστέρας
Ζαλγκίρις Κάουνας – Μακάμπι
Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός
Γαλατάσαραϊ – Άλμπα Βερολίνου

5η (29-30/01) – 12η (26-27/03) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας – Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός – Γαλατάσαραϊ
Μακάμπι – Ρεάλ Μαδρίτης
Μπαρτσελόνα – Ζαλγκίρις Κάουνας

6η (05-06/02) – 13η (02-03/04) αγωνιστική
Ερυθρός Αστέρας – Ζαλγκίρις Κάουνας
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
Γαλατάσαραϊ – Μακάμπι
Άλμπα Βερολίνου – Παναθηναϊκός

7η (12-13/02) – 14η (09-10/04) αγωνιστική
Μακάμπι – Άλμπα Βερολίνου
Παναθηναϊκός – Ερυθρός Αστέρας
Μπαρτσελόνα – Γαλατάσαραϊ
Ζαλγκίρις Κάουνας – Ρεάλ Μαδρίτης

ΣΤ’ όμιλος

Αναντολού Εφές
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Νίζνι Νόβγκοροντ
Ολυμπιακός
Αρμάνι Μιλάνο
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
Λαμποράλ Κούτσα
Μάλαγα

1η (30/12-02/01) – 8η (26-27/02) αγωνιστική
Αρμάνι Μιλάνο – Νίζνι
Μάλαγα – Ολυμπιακός
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Λαμποράλ Κούτσα Αναντολού Εφές

2η (08-09/02) – 9η (05-06/03) αγωνιστική
Αναντολού Εφές – Μάλαγα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λαμποράλ Κούτσα
Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

3η (15-16/01) – 10η (12-13/03) αγωνιστική
Μάλαγα – Αρμάνι Μιλάνο
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Ολυμπιακός
Λαμποράλ Κούτσα – Νίζνι
Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας

4η (22-23/01) – 11η (19-20/03) αγωνιστική
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μάλαγα
Νίζνι – Αναντολού Εφές
Ολυμπιακός – Λαμποράλ Κούτσα
Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

5η (29-30/01) – 12η (26-27/03) αγωνιστική
Μάλαγα – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
Λαμποράλ Κούτσα – Αρμάνι Μιλάνο
Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι

6η (05-06/02) – 13η (02-03/04) αγωνιστική
Μάλαγα – Νίζνι
Ολυμπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Αρμάνι Μιλάνο – Αναντολού Εφές
Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Λαμποράλ Κούτσα

7η (12-13/02) – 14η (09-10/04) αγωνιστική
Λαμποράλ Κούτσα – Μάλαγα
Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αρμάνι Μιλάνο
Νίζνι – Ολυμπιακός

Ακολουθήστε το Flash.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις