Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα 9/2/2020

Γκάρι Ράσελ Τζούνιορ – Τούγκστογκτ Ναϊαμπαγιάρ
WBC Featherweight World Championship
06:00

Σειρά PRO
Ποδηλασία

09:00

Φαλούν 30χλμ. Ανδρών Ελεύθερη Τεχνική
Σκι

10:30

Βορινό Σύνθετο, Οτέπα
Σκι

10:50

Γκάρμισχ – Παρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών
Σκι

11:50

Α.Ο. Φαίακας – Ιωνικός Ν.Φ.
Χάντμπολ

13:00

Εσπανιόλ – Μαγιόρκα
La Liga

13:00

Ουτρέχτη – Άγιαξ
Eredivisie

13:15

2020 ATP Tour 250
Πούνε

13:30

ΣΠΑΛ – Σασσουόλο
Serie A

13:30

Αλπικό Σκι, Σαμονί
Σκι

13:45

Βορινό Σύνθετο, Οτέπα
Σκι

14:05

Νόρντχορν – Βέτσλαρ
Liqui Moly Bundesliga

14:30
Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης Κατηγορίας
14:30

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
Super League 2

14:45

Παγκόσμιο GP
Σνούκερ

14:50
Διαγόρας – Ιάλυσος ΓΑΣ
Football League
15:00

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

15:00

Αστέρας Τρίπολης – Άρης
Super League

15:00
Σειρά PRO
Ποδηλασία
15:30
Άλκμααρ – Φέγενορντ
Eredivisie
15:30
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ
Premier League
16:00

Τζένοα – Κάλιαρι
Serie A

16:00
Μπρέσια – Ουντινέζε
Serie A
16:00
Νάπολι – Λέτσε
Serie A
16:00
Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League
16:30
Γκλάντμπαχ – Κολονία
Bundesliga
16:30
ΕΣΑΚΕ Αll Star Game 2020
Μπάσκετ
17:00
Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga
17:00
Άλμα με Σκι, Βίλιγκεν
Σκι
17:00
ΕΡΤ 1Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Super League
17:15
Τσέλιε Πιβοβάρνα – Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League
18:00
PAOK TVΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Super League
18:00
FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020
Τελικός 3ης θέσης
18:30
Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ
Premier League
18:30
Μπάγερν Μονάχου – Λειψία
Bundesliga
19:00
Πάρμα – Λάτσιο
Serie A
19:00
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε
Liga NOS
19:30
Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα
ACB Ισπανίας
19:30
Θέλτα – Σεβίλη
La Liga
19:30

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου
Volley League
20:00
Παγκόσμιο GP
Σνούκερ
20:55
FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020
Τελικός
21:00
Νιηγηρία (Γ) – ΗΠΑ (Γ)
Προολυμπιακό Τουρνουά Μπάσκετ Γυναικών
21:00
Ίντερ – Μίλαν
Serie A
21:45
Ρεάλ Μπέτις – Μπαρτσελόνα
La Liga
22:00
Παρί Σεν Ζερμέν – Λυών
Ligue 1
22:00
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ
22:30