τέσσερα παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 18ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς της Basket League, η έναρξη του WRC και τα ματς από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές (με Bold επιλογές τιυ αθλητικού τμήματος του Flash):

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Λούτον – Μπόρνμουθ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ρόδος – ΑΕΚ Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News Μάιντς – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Στουτγκάρδη – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νταρουσάφακα – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νιούκαστλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουλβς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόριτς – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 1HD Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 ΠΑΟΚ – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Λάρισα – Άρης Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD Λαμία – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 6HD Σεντ Ετιέν – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2022 Ξεκίνημα της Σεζόν

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σαλερνιτάνα – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Ιωνικός HNC Revolution Basket League Μπάσκετ

21:00 Novasports 1HD Φέγενορντ – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2022 Ξεκίνημα της Σεζόν

21:30 Novasports 3HD Ντάρμσταντ – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γιουβέντους – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Κλαμπ Μπριζ – Σεντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Μούρθια – Μπούργκος ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπέτις – Σεβίλλη Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

Ακολουθήστε το Flash.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις