Μία εβδομάδα απομένει για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο, που θα ξεκινήσουν στις 21 Ιουλίου με το αγώνισμα του ποδοσφαίρου γυναικών και θα ολοκληρωθούν στις 8 Αυγούστου, με την τελετή λήξης.

Το τουρνουά θα μεταδοθεί από τα κανάλια της δημόσιας τηλεόρασης, με την εκπομπή «Αθήνα-Τόκιο» να μεταφέρει καθημερινά, 07:00-10:00 το κλίμα και τα τελευταία νέα από την Ιαπωνία. Επιπλέον, θα υπάρχουν και επαναλήψεις μεταδόσεων από την ΕΡΤ3 κάθε βράδυ μεταξύ 21:00 και 01:00.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ3

11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΙΝΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ)
13:30-15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ3

11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΞΙΚΟ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)
14:30-16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΣΚΙΦ ΑΝΔΡΩΝ ΣΚΙΦ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14:00-17:00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (Ζ)
22:00-01:00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (E)

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

02:30-06:15 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) ΣΕΙΡΕΣ
06:15-07:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ-ΕΠΙΛΟΓΕΣ
10:00-12:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-17:00 (Ε)
18:15-19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ-TEAM HELLAS

ΕΡΤ2

04:00-06:30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
06:30-08:30 ΤΖΟΥΝΤΟ
-48 (Γ) / -60 (Α) (Ζ)
08:30-09:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
-49Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
09:30-10:30 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:30-11:15 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
11:15-12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ Τερματισμός (Ζ)
12:15-13:30 ΤΖΟΥΝΤΟ
-48 (Γ) / -60 (Α) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
13:30-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
ΙΤΑΛΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (Ζ)
05:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
07:00-08:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ)
08:00-10:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
10:00-12:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
12:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
1Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
ΗΠΑ – ΓΑΛΛΙΑ

ΕΡΤ SPORTS

03:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
08:15-11:15 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
13:30-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

08:30-11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Z)

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

03:00-05:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
05:30-07:00 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
2Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-17:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
10Μ. ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
18:15-19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ-TEAM HELLAS

ΕΡΤ2

03:00-04:15 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
04:15-05:15 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ
57Κ (Γ) (Ζ)
05:15-06:20 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
10Μ. ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
06:20-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΑΝΔΡΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:30-08:00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ
57κ. (Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
10:30-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
61κ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:45-13:00 ΤΖΟΥΝΤΟ
-52 (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
13:00-14:00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ
57κ. (Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
67κ. (Α) (Ζ)
15:45-16:30 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ
57 (Γ) 68 (Α) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)

ΕΡΤ3

04:30-06:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
2Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:30-07:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
09:40-10:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
10:30-12:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΙΓΥΠΤΟΣ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)
12:30-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 (Ζ)
13:00-15:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
2Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΛΙΑ-ΗΠΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-07:30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
09:10-12:40 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
14:20-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)

ΕΡΤ SPORTS 2

05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ
1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
08:00-11:45 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
Β’ ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

03:00-05:20 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
05:20-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
3Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

00:30-03:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
03:00-06:20 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΣΠΑΘΗ (Γ) ΞΙΦΟΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ (Α) ΦΑΣΗ “64” ΦΑΣΗ “32”(Ζ)
06:20-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:30-09:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΣΠΑΘΗ (Γ) ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
09:00-09:45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
10Μ. ΣΥΓΧΡ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:50-11:00 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΑΝΔΡΕΣ (Ζ)
11:00-12:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
12:00-13:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΣΠΑΘΗ (Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
13:00-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ3

04:30-06:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
3Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:45-07:40 ΤΕΝΙΣ
(Α-Γ) 2ος ΓΥΡΟΣ
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)
09:40-12:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
(Α-Γ) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
12:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
3Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
09:20-09:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΣΠΑΘΗ (Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
09:50-11:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΣΚΗΤ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
55κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

05:00-13:00 ΤΕΝΙΣ
2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
08:30-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
13:00-16:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΣΠΑΘΗ (Γ) ΞΙΦΟΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ (Α) ΤΕΛΙΚΟI (Ζ)
ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) (Ζ)
06:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

00:30-03:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
03:00-04:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
10Μ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΟΚΡ. (Ζ)
04:00-05:10 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ “32” / “16” (Ζ)
05:10-06:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
10Μ ΑΕΡΟΒ. ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
06:00-08:45 ΤΖΟΥΝΤΟ
-63κ. (Γ) -81κ. (Α) ΦΑΣΗ “32” / ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΦΑΣΗ “16”
08:45-09:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
09:00-10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
10Μ. ΣΥΓΧΡ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:00-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
-59κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
11:45-13:45 ΤΖΟΥΝΤΟ
-63 (Γ) / -81 (Α) ΡΕΠΕΣΑΖ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
ΖΑΠΙΝΓΚ: ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ
13:45-16:15 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (Ζ)
04:30-06:20 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:20-09:30 ΤΕΝΙΣ
2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09:30-10:45 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
10:45-12:20 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
12:20-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
4Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ – ΚΙΝΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
08:30-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
13:30-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΦΑΣΗ “16” ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

02:30-05:40 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ
(Α-Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) (Ζ)
05:40-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
5Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

03:30-07:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ “32” / “16” (Ζ)
04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
05:00-07:00 ΤΖΟΥΝΤΟ (Ζ)
07:00-08:30 ΤΖΟΥΝΤΟ
90κ. (Α), 70κ. (Γ) (Ζ)
08:30-09:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
09:00-10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
3Μ. ΣΥΓΧΡ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:00-11:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
11:00-13:15 ΖΑΠΙΝΓΚ
ΤΖΟΥΝΤΟ 90κ. (Α) 70κ. (Γ) (Ζ)
ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
13:15-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ3

04:30-06:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
5Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:45-07:40 ΤΕΝΙΣ
3ος ΓΥΡΟΣ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Γ)
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΗΠΑ – ΙΡΑΝ (Ζ)
09:40-11:00 ΤΕΝΙΣ
3ος ΓΥΡΟΣ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Γ)
11:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
5Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
17:00-18:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΙΝΑ

ΕΡΤ SPORTS

09:00-12:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
14:00-16:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ
3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ος ΓΥΡΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ζ)
ΣΚΙΦ Α-Γ ΔΙΚΩΠΟΣ Γ
06:00-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
6Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

03:30-05:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
ΖΑΠΙΝΓΚ: ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
07:00-07:30 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
07:30-09:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
09:00-11:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:00-13:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
13:00-13:45 ΠΥΓΧΜΑΧΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
13:45-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΣΥΝΘΕΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ3

04:30-07:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
6Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
07:00-08:00 ΤΕΝΙΣ (Ζ)
08:00-09:10 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΗΠΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
09:10-11:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
11:00-12:20 ΤΕΝΙΣ (Ζ)
12:20-13:30 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
13:30-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
6Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΙΣΠΑΝΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

11:00-12:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
470 / RSX
13:00-13:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
6Η ΜΕΡΑ (Ζ)
14:00-15:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
15:00-16:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΚΤΟΥ
15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΙΣΠΑΝΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

02:45-04:40 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ζ)
ΣΚΙΦ Α-Γ / ΟΚΤΑΚΩΠΟΣ Α-Γ ΤΕΛΙΚΟΙ
04:40-06:30 ΒΜΧ
ΤΕΛΙΚΟΣ FREESTYLE (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ FREESTYLE (Α)
06:30-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
7Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-17:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΠΙΣΤΟΛΙ 25Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)

ΕΡΤ2

03:00-06:30 ΣΤΙΒΟΣ
1Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:30-07:20 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ (Ζ)
07:20-08:00 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
ΠΡΟΚΡ. (Ζ)
08:00-09:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
ΠΙΣΤΟΛΙ 25Μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:00-11:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
11:00-13:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
69-75κ. / +91κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
13:00-15:00 ΣΤΙΒΟΣ
1Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
15:00-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
04:30-06:15 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
7Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:15-13:00 ΤΕΝΙΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΚΤΟΥ (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
7Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
ΡΩΣΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

08:45-09:30 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ SPORTS 2

07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΗΠΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ1

04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΙΡΑΝ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)
06:00-07:00 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
8Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

03:00-06:00 ΣΤΙΒΟΣ
2Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:00-08:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
FINN / 470
08:30-10:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
RSX ΤΕΛΙΚΕΣ ΙΣΤΙΟΔΡΟΜΙΕΣ
10:00-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
81κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:45-13:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
57-63κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
2Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
04:30-06:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
8Η ΜΕΡΑ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:00-08:00 ΤΕΝΙΣ
08:00-09:15 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, ΗΠΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Ζ)
09:15-12:20 ΤΕΝΙΣ
12:20-13:40 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, ΙΤΑΛΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, Ν. ΑΦΡΙΚΗ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΗΠΑ – ΤΣΕΧΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

07:00-09:30 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:30-10:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΡΟΑΤΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ)

11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
96κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

06:00-14:00 ΤΕΝΙΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ
14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
9Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
13:00-14:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ)
συνέχεια από ΕΡΤ 2
14:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ2

03:30-06:00 ΣΤΙΒΟΣ
3Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:00-07:45 ΠΥΓΧΜΑΧΙΑ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 63-69κ. / 69-75κ. / 75-91κ. / +91κ. (Ζ)
10:30-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ)
13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
3Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
04:30-06:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
9Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:00-07:40 ΤΕΝΙΣ
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΑΡΓΕΝΤΝΙΝΗ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
09:40-11:20 ΤΕΝΙΣ
11:20-13:20 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΙΣΠΑΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)
13:30-15:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ)
15:00-15:45 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
ΗΠΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

06:00-09:00 ΤΕΝΙΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ
09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
3Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
10:30-13:00 ΤΕΝΙΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ

ΕΡΤ SPORTS 2

08:30-11:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
RADIAL ΤΕΛΙΚΗ ΙΣΤΙΟΔΡΟΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021
ΕΡΤ1
10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ
4Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
16:00-17:00 ΠΟΛΟ
ΕΛΛΑΔΑ – ΗΠΑ (Ε)

ΕΡΤ2

03:30-06:00 ΣΤΙΒΟΣ
4Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:00-08:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 09/10 (Ζ)
08:30-09:15 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
25Μ. ΠΙΣΤΟΛΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:15-11:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
470 ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ)
13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
4Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
04:00-05:15 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
05:15-05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
05:30-06:45 ΠΟΛΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ – ΗΠΑ (Ζ)
06:45-07:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
07:00-07:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΦΑΣΗ “16” (Ζ)
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΑΛΛΙΑ – ΗΠΑ (Ζ)
09:40-10:45 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ, ΙΣΠΑΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)
10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
13:00-13:30 ΠΟΛΟ
ΙΑΠΩΝΙΑ – Ν. ΑΦΡΙΚΗ (Ζ)
13:30-15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΝΤΟΥΕΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ
15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΕΝΥΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

10:00-10:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
87κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
12:00-12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
+87κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
ΕΡΤ SPORTS 2
14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ
5Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
13:00-13:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
63-69κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΝΤΟΥΕΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
16:00-17:00 (Ε)

ΕΡΤ2

03:00-06:35 ΣΤΙΒΟΣ
5Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:35-07:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
57-60κ. (Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 54-57κ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:45-08:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
08:30-09:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
FINN (Ζ) ΤΕΛ. ΙΣΤ. ΜΙΤΑΚΗΣ
09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
3Μ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:30-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ)
13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
5Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
16:00-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
06:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
B’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
07:00-07:40 ΒΟΛΕΪ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
συνέχεια στο ERT Sports
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:40-10:30 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
10:30-11:20 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
11:20-13:20 ΜΠΑΣΚΕΤ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
13:20-13:50 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-04:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:00-13:00 ΒΟΛΕΪ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
13:50-15:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
109κ. Α (Ζ)
15:30-17:00 ΒΟΛΕΪ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) έναρξη 15:00
ΕΡΤ SPORTS 2
11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ
6Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΝΤΟΥΕΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
16:00-17:00 (Ε)

ΕΡΤ2

00:30-03:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
03:00-06:30 ΣΤΙΒΟΣ
6Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:30-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ
PARK ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:30-08:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
08:30-10:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
470 (Γ) 470 (Α) ΤΕΛΙΚΗ (Ζ)
10:00-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
11:30-12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ PURSUIT (Α) ΤΕΛΙΚΟΙ ΣΠΡΙΝΤ (Α) ΦΑΣΗ “1” (Ζ)
12:45-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
6Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
06:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
B’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (E)
07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:00-09:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
09:30-10:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-13:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:00-13:50 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:00-10:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
+91κ. ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 75-81κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
15:00-16:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
16:00-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

08:00-09:15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:00-15:15 ΙΠΠΑΣΙΑ
ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΗ ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ (Ζ)
15:15-16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
+109κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

05:30-07:00 ΠΑΛΗ
53Κ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΑΣΗ “16” / ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
10:00-10:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
10:30-12:00 ΣΤΙΒΟΣ
7Η ΜΕΡΑ 20χλμ. ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
12:50-15:00 ΠΑΛΗ
53Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 57Κ. / 86κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
16:00-17:00 (Ε)

ΕΡΤ2

00:30-03:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
10ΧΛΜ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
03:00-06:00 ΣΤΙΒΟΣ
7Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
06:00-06:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
06:30-07:15 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ
PARK (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:15-09:00 ΒΟΛΕΪ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:00-09:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
09:30-13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
OMNIUM ΑΝΔΡΩΝ ΣΠΡΙΝΤ ΑΝΔΡΩΝ ΚΕΪΡΙΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13:00-15:45 ΣΤΙΒΟΣ
7Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
15:45-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
23:30 ΒΑΔΗΝ
50K

ΕΡΤ3

03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:00-07:15 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
07:15-09:15 ΜΠΑΣΚΕΤ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:15-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
10Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:30-10:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-12:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ BOULDERING (Ζ)
14:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
15:50-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

09:30-10:45 ΠΟΛΟ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
11:00-11:35 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ (Ζ)
12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ BOULDERING (Ζ)
15:10-16:20 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

09:00-10:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
69-75κ. ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 52-57κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
13:50-15:00 ΠΟΛΟ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
15:00-17:00 ΒΟΛΕΪ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

05:30-06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
10:00-12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
16:00-17:00 (Ε)

ΕΡΤ2

00:00-03:30 ΣΤΙΒΟΣ
8Η ΜΕΡΑ 50χλμ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) (συνέχεια από προηγούμενο βράδυ)
03:30-05:00 (Ε)
05:00-07:30 ΠΑΛΗ
53Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ) 65Κ. ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΓΥΡΟΣ / ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
07:30-08:00 (Ε)
08:00-09:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ 81-91 (Α) (Γ)
09:45-10:30 ΒΑΔΗΝ
50ΧΛΜ. (Ε)
10:30-12:15 ΣΤΙΒΟΣ
8Η ΜΕΡΑ – 20ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
12:15-12:40 ΠΑΛΗ
65Κ. (Α) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
12:40-13:45 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ BOULDERING (Ζ)
13:45-17:00 ΣΤΙΒΟΣ
8Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
05:00-07:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
09:00-09:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
09:30-10:45 ΠΟΛΟ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
11:00-12:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
12:30-13:30 ΠΟΛΟ
ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 5-8 (Ζ)
13:50-15:00 ΠΟΛΟ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
15:00-17:00 ΒΟΛΕΪ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ
Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
14:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
16:00-17:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

08:00-09:15 ΠΟΛΟ
ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 5-8 (Ζ)
11:00-11:35 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ (Ζ)
12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ BOULDERING (Ζ)
14:45-15:30 ΠΑΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΑ 53Κ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-16:20 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

05:30-06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:00-12:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ε)
13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
16:00-17:00 (Ε)

ΕΡΤ2

01:00-03:45 ΣΤΙΒΟΣ
9Η ΜΕΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
03:45-06:45 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
ΣΠΡΙΝΤ (Ζ)
06:45-08:00 ΣΤΙΒΟΣ
9Η ΜΕΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
08:00-09:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΤΕΛΙΚΟΙ 48-52 (Α), 48-51 (Γ), 69-75 (Α), 64-69 (Γ)
09:30-12:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
12:00-12:45 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ (Ε)
12:45-13:00 ΠΑΛΗ
65Κ. (Α) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ
9Η ΜΕΡΑ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ3

05:30-07:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
07:30-09:00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
10Μ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
10:30-11:45 ΠΟΛΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
11:45-12:30 (Ε)
12:30-14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
14:30-15:15 (Ε)
15:15-17:45 ΒΟΛΕΪ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

13:30-15:00 ΠΑΛΗ
ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ 65Κ. (Α), 97Κ. (Α)
15:00-16:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

14:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)
Έναρξη 14:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ1

05:20-07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
ΣΠΡΙΝΤ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ, KEIRIN (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ OMNIUM (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
14:00-17:00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ (Ζ)
ΕΡΤ2
01:00-03:30 ΣΤΙΒΟΣ
10Η ΜΕΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
03:30-05:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 7-8 (Ζ)
05:00-07:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
07:00-07:40 (Ε)
07:40-09:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
09:00-10:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
10:45-13:00 ΣΤΙΒΟΣ
10Η ΜΕΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ε)

ΕΡΤ3

03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
05:00-05:30 (Ε)
05:30-07:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
07:30-10:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)
10:00-10:30 (Ε)
10:30-11:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

05:00-06:15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6 (Ζ)
08:00-09:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΤΕΛΙΚΟΙ 57-60 (Γ), 57-63 (Α), 69-75 (Γ), +91 (Α)

ΕΡΤ SPORTS 2

07:40-09:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
09:00-10:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

Ακολουθήστε το Flash.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις