Σε χριστουγεννιάτικο μπαζάρ για αδέσποτα ο Στέφανος Κασσελάκης
![Ο Στέφανος Κασσελάκης (φωτο: Eurokinissi) Ο Στέφανος Κασσελάκης (φωτο: Eurokinissi)](https://cdn.flash.gr/portal-img/art_featured/18/6033968.jpg)
Σε χριστουγεννιάτικο bazaar για τα αδέσποτα, το οποίο διοργανώνεται από το μη κερδοσκοπικό σωματείο Stray.gr στον πολυχώρο «Σπούτνικ», βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου ο Στέφανος Κασσελάκης.
Ιδιαίτερα χαμογελαστός και πρόσχαρος έβγαλε φωτογραφίες με μπλουζάκια του σωματείου, έκανε ψώνια και χαιρέτησε το προσωπικό.
Μάλιστα με μια ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Twitter ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έγραψε «Στο Χριστουγεννιάτικο bazaar για τα αδέσποτα, με το μεράκι και τη φροντίδα του http://stray.gr. Προλαβαίνετε να πάτε σήμερα και αύριο, στον πολυχώρο Σπούτνικ (Κεραμεικού 46)»